Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
06.11.2014

У провадженні за фактом підпалу бази БМОП «Беркут» прокуратурою Львівської області винесено повідомлення про підозру стосовно одного з його керівників

Нагадаємо, у ході прес-конференції у прокуратурі Львівської області, яка відбулася 02 жовтня поточного року зазначалося, що слідчими прокуратури вжито необхідних заходів до завершення пожежно - технічної експертизи, яка повинна була встановити причини пожежі на базі БМОП «Беркут» 20 лютого цього року.
Вказану експертизу проводили фахівці Київського НДІ судових експертиз, які 03 листопада надали слідчим прокуратури її висновки. На підставі результатів експертизи та з врахуванням матеріалів провадження отримано достатні дані для винесення повідомлення про підозру одному із керівників БМОП «Беркут».
Відтак, цього ж дня слідчими прокуратури стосовно вказаного посадовця винесено повідомлення про підозру у вчиненні умисного знищення та пошкодження чужого майна шляхом підпалу, вибуху, що заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах та спричинило загибель двох людей та перевищенні влади та службових повноважень. Тобто в скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.194, ч.3 ст.365 КК України, санкції яких передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10-ти років.
Одразу ж прокуратура скерувала клопотання до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Однак, враховуючи, що його місцезнаходження невідоме, судом надано дозвіл на його затримання та доставку в суд.
Водночас, слідчими встановлено, що 16 жовтня поточного року керівництвом ГУМВС України у Львівській області вищевказаному керівнику БМОП «Беркут» надано додаткову відпустку, який цього ж дня виїхав за межі України. З огляду на це, слідчими прокуратури його оголошено в розшук.
Крім того зазначимо, що прокуратурою Львівської області призначено службову перевірку з приводу правомірності надання останньому додаткової відпустки.
На даний час вживаються вичерпні заходи до розшуку підозрюваного, хід розслідування контролюється.
                             Прес-служба прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 3773