Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
05.02.2015

На Львівщині прокуратурою розпочато чергові кримінальні провадження за фактами порушень законодавства про мобілізацію

На сьогодні, від початку дії Указу Президента України “Про часткову мобілізацію” від 15 січня цього року, затвердженого Законом України №113-VIII, до органів прокуратури Львівської області надійшло 12 повідомлень щодо 38 осіб, які відмовились від отримання повісток для проходження військово-лікарської комісії.
Такі факти мали місце у Личаківсько-Шевчеківсько-Залізничному, Жидачівсько-Миколаївському, Радехівсько-Кам’янка-Бузькому, Жовківському, Сколівському територіальних районних військових комісаріатах.
Відтак, за згаданими повідомленнями розпочато 12 кримінальних проваджень за ст.336 Кримінального Кодексу України (ухилення від призову за мобілізацією).
Водночас, 4 січня прокуратурою Пустомитівського району за заявою Пустомитівсько-Городоцького ОРВК внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 114-1 КК України (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань).
Йдеться про факт відмови керівника одного з товариств із обмеженою відповідальністю отримувати зведені та часткові наряди на вилучення техніки з цього підприємства по частковій мобілізації.
Хід досудового розслідування вказаних кримінальних проваджень перебуває на контролі прокуратури Львівської області.
Зазначимо, що додержання вимог законодавства на території Львівщини під час проведення мобілізаційної підготовки та підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України на цей час є одним із пріоритетних напрямків діяльності прокуратури області.
 
 
Прес-служба прокуратури Львівської області
 

кількість переглядів: 2445