07.09.2015

Прокуратура області звернулась до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з метою притягнення до відповідальності 10 суддів Львівщини

     Прокуратура Львівської області продовжує принципово реагувати на факти істотного порушення суддями Львівщини вимог кримінального процесуального закону при ухваленні судових рішень, а також їх неналежного ставленням до службових обов’язків, які призвели до порушення конституційних прав людини і основоположних свобод.
      Так, у вересні поточного року до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України подано 4 заяви стосовно суддів Шевченківського та Франківського районних судів м. Львова, Самбірського міськрайонного суду, а також Золочівського районного суду Львівської області, з підстав, передбачених ст.92 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».
     Зокрема, вказані заяви подано у зв’язку з істотним порушенням суддями норм процесуального права, що унеможливило реалізацію наданих учасникам судового процесу процесуальних прав та виконання процесуальних обов’язків, а також порушенням засад рівності всіх учасників судового процесу перед законом і судом, змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості, перешкоджання реалізації прав інших учасників судового процесу.
     Загалом упродовж 2015 року до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України прокуратурою області подано 10 заяв про відкриття дисциплінарних проваджень стосовно суддів Львівщини.

 

     Прес-служба прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 2202