29.04.2016

Прокуратура Львівської області відкидає звинувачення про вимоги блокування рахунків Львівської міської ради

Сьогодні низкою ЗМІ розповсюджено перекручену інформацію щодо блокування розрахункового рахунку департаменту житлового господарства Львівської міської ради як спроби тиску прокуратури на орган місцевого самоврядування.

Для уникнення подальших інсинуацій з цих питань, прокуратура Львівської області роз’яснює.

До ГУ Державної казначейської служби України у Львівській області 28 квітня надійшли постанови від органів виконавчої служби про накладення штрафу, стягнення виконавчого збору, витрат на проведення виконавчих дій у зв’язку із невиконанням низки рішень судів, у тому числі – щодо зобов’язання згаданого департаменту видати спеціальні ордери на вселення у службове житло працівникам прокуратури.

У подальшому, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 №845, казначейською службою 29 квітня надіслано департаменту-боржнику повідомлення про здійснення безспірного списання коштів та зупинено проведення операцій по його рахунках. Того ж дня боржником виділено кошти, що дозволило казначейством провести безспірне їх списання. З огляду на це, усі операції по рахунках департаменту відновлені.

Відтак, у зазначеній ситуації державна виконавча служба та органи казначейства діяли виключно у межах наданих їм законом повноважень, відповідно до чинного законодавства. Жодних «вимог» у зв’язку із цим прокуратурою не висувалось.

Вкотре зазначимо – органами прокуратури не ставиться питання про про приватизацію службового житла та не чиниться у зв’язку із цим будь-яких дій з метою тиску на працівників ЛМР. Йдеться лише про виконання рішень суду, якими підтверджено законність розподілу та надання відомчого службового житла працівникам органів прокуратури.

 

Прес-служба прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 2112