26.05.2017

До суду скеровано кримінальне провадження відносно мешканця міста Києва, який посягав на територіальну цілісність та недоторканість України

За процесуального керівництва прокуратури області завершено досудове розслідування слідчим відділом Управління Служби безпеки України у Львівській області та скеровано до суду кримінальне провадження за підозрою мешканця міста Києва у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Зазначимо, що останній обвинувачується у тому, що вступивши з корисливих мотивів у злочинну змову з іншими громадянами, здійснив розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення дій з метою зміни меж території України в порушення порядку, передбаченого Конституцією України, які були поєднані із розпалюванням національної ворожнечі.

При цьому, окремі особи не реагували на вимоги співробітників поліції для припинення незаконних та протиправних дій, спричинивши тілесні ушкодження двом працівникам правоохоронного органу.

За вчинення вказаного злочину злочинцю загрожує покарання до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо інших осіб триває.

 

Прес-служба прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 860