28.01.2020

У Львові викрили керівника благодійної організації, який ухилився від сплати 4,2 млн грн податків.

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області до суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора однієї із благодійних організацій, який, за версією слідства, ввіз з-за кордону товар (новий одяг та взуття) під виглядом гуманітарної допомоги.

Досудовим розслідуванням встановлено, що відправником ввезеного на митну територію України товару, вартістю понад 350 000 євро є італійська компанія.

Псевдоблагодійником організовано вивезення товару у невідомому напрямку зі складу зберігання без дозволу митних органів. Такі дії фігуранта призвели до фактичного ненадходження до державного бюджету 4,2 млн грн коштів.

Відповідно до санкцій ст.212 ч.2 КК України (Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) вчинені за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів у великих розмірах) зловмиснику загрожує штраф від п’яти до семи тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Пресслужба Прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 1378