Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
27.10.2016

Посадовець БТІ незаконно передала у приватні руки приміщення на 900 кв. м у Львові

 
Львівська прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно реєстратора прав власності на нерухоме майно Обласного комунального підприємства Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» за ч.2 ст.364 КК України, ч.2 ст.366 КК України.
 
Про це 27 жовтня інформує прес-служба прокуратури Львівської області.
 
Посадовець, вказавши неправдиві відомості у документації, незаконно зареєструвала за фізичною особою право власності на нежитлові приміщення у Львові на вул.Донецькій, загальною площею майже 900 кв м. При цьому, посадовцю було достовірно відомо, що вказаний об’єкт зареєстрований на праві власності за територіальною громадою Львова в особі Львівської міської ради.
 
Досудове розслідування у вказаному провадженні за процесуального керівництва прокуратури проводив Шевченківський ВП ГУ НП у Львівській області.
 
Прокуратура в інтересах держави заявила позов про скасування державної реєстрації права власності та повернення з чужого незаконного володіння фізичної особи на користь міської громади зазначених приміщень.
 
На цей час справа перебуває на розгляді у Шевченківському районному суді міста Львова.
 
Довідка.
 
За вчинення вказаних кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) та ч.2 ст.366 КК України (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки), підозрюваній загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років, із позбавленням права обіймати певні посади до 3 років та зі штрафом.
Джерело:
 
 

кількість переглядів: 1466