01.03.2017

За втручання органів прокуратури Львівської області громаді м. Сокаль повернуто майновий комплекс

Органами прокуратури Львівської області захищено інтереси місцевої громади шляхом звернення до суду про розірвання концесійного договору та стягнення заборгованості в сумі майже 1, 2 млн грн.

Так, ще в березні 2012 року між Сокальською районною радою Львівської області та ТзОВ «Скорпіон» укладено концесійний договір, за яким підприємству терміном на 49 років надано право на проведення реконструкції, внесення покращень та здійснення управління об’єктом концесії - цілісним майновим комплексом кінотеатру, без зміни цільового призначення, з метою задоволення громадських потреб у сфері кіно-концертної діяльності.

Загалом загальна площа майнового комплексу становить понад 1200 кв.м. та вартістю 2,6 млн грн.

Однак, підприємство не належним чином виконувало умови договору щодо оплати та порядку користування майном, у зв’язку з чим прокуратура звернулася в суд щодо розірвання вищевказаного договору та стягнення з відповідача заборгованості по сплаті концесійних платежів на суму майже 1,2 млн грн.

Відтак, 21 лютого поточного року рішенням Господарського суду Львівської області позовні вимоги прокуратури задоволено повністю.

 

 

 

Прес-служба прокуратури Львівської області

 

кількість переглядів: 1317