21.07.2017

На Львівщині правоохоронцями забезпечено відшкодування збитків державі на суму понад 2,6 млн грн

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області слідчими Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області в ході розслідування кримінального провадження за підозрою керівника одного з підприємств Львівщини за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), забезпечено відшкодування збитків державі в розмірі понад 2,6 млн грн.

Зокрема, останній упродовж 2017 року вчиняв протиправні дії з використанням коштів, які були призначені на сплату податків, що призвели до не сплати в бюджет податку на доходи фізичних осіб.

В ході досудового розслідування, вказаною особою добровільно відшкодовано завдані державі збитки та погашено заборгованість перед бюджетом в повному обсязі.

Відтак, у зв’язку із добровільним відшкодуванням збитків прокуратурою скеровано до суду клопотання відносно підозрюваного в порядку ч.4. ст.212 КК України (звільнення особи від кримінальної відповідальності, якщо вона до притягнення до кримінальної відповідальності сплатила податки, збори (обов’язкові платежі), а також відшкодувала шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою).

 

Прес-служба прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 1577