26.12.2017

Чотирьом депутатам міської та районної рад на Львівщині доведеться сплатити штраф за корупцію

За участі Самбірської місцевої прокуратури Турківським районним судом визнано винними 2 депутатів Турківської міської ради та 2 депутатів Турківської районної ради у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Так, народні обранці несвоєчасно, без поважних причин, подали декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Відтак, судом вказаних депутатів визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

За наслідками судового розгляду до цих осіб застосовано стягнення у вигляді штрафу у сумі 3 400 грн.

Рішення суду набрали законної сили.

Крім цього, за результатами розгляду подань прокуратури, внесених у порядку ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції», проведено службові перевірки у відділі освіти Турківської райдержадміністрації та державному підприємстві «Турківське лісове господарство».

Посадових осіб, які допустили порушення вимог антикорупційного законодавства притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

 

Прес-служба прокуратури Львівської області

 

кількість переглядів: 1546