08.02.2018

За шахрайство та схиляння до замаху на надання неправомірної вигоди службовій особі, адвокат одного із юридичних об’єднань м. Львова може опинитися за ґратами на 8 років

За процесуального керівництва прокуратури області, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно адвоката одного із юридичних об’єднань м. Львова, яка підозрювалась у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.190 (шахрайство), ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.3 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

Нагадаємо, що зазначена адвокат схилила правопорушника до дачі 1,5 тис доларів США неправомірної вигоди службовим особам.

Кошти нібито призначались суддям апеляційного суду у Львівській області за скасування ними постанов суду першої інстанції у справах про адміністративні правопорушення, передбачені ч.1 ст.130 КУпАП (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Проте, після отримання частини грошових коштів у сумі 600 доларів США, зловмисниця не маючи наміру передавати їх суддям, заволоділа ними.

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні скеровано до Шевченківського районного суду м. Львова для розгляду по суті.

Довідково: за вчинене зловмисниці загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

 

Прес-служба прокуратури Львівської області

 

 

 

кількість переглядів: 1450