26.02.2019

У Львові судитимуть працівника банку, який ошукав більше 20 клієнтів, привласнивши майже 268 тис грн

Львівською місцевою прокуратурою №2 здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно 29-річного львів’янина, який підозрювався у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.2 ст.200 (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення) КК України.

Встановлено, що у листопаді 2017 року завідувач територіального відділення філії одного із львівських банків за допомогою власного електронного підпису вніс неправдиві відомості в автоматизовану банківську систему та сформував заявку на видачу готівки.

Як наслідок – неправомірно привласнив 9 тис грн готівки.

Крім цього, у січні 2018 року чоловік повторно створив від імені клієнта фальшиву заявку та без його згоди заволодів іще 9 тис грн.

Проте, на цьому правопорушник не зупинився та впродовж січня-квітня минулого року привласнив кошти ще 22 клієнтів банку.

Загальна сума збитків становила майже 268 тис грн.

Зазначимо, що банківською установою заявлено позов до обвинуваченого з метою відшкодування цих збитків.

На даний час кримінальне провадження перебуває на розгляді у Залізничному районному суді м. Львова.

Довідково: максимальний термін покарання, що загрожує фігуранту – 8 років ув’язнення та трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Прес-служба прокуратури Львівської області

 

кількість переглядів: 1420