09.04.2020

На лаві підсудних у Львові опинився чоловік, який створив нелегальну заправку

Встановлено, що до створення та діяльності підпільної АЗС причетний 41-річний львів’янин.

Нагадаємо, що нелегальну заправну станцію виявили прокурори спільно із слідчими та оперативниками Управління СБУ у Львівській області цьогоріч, 2 лютого, на території паркмайданчику «TIR» біля готельного комплексу «Катерина», що на Львівській кільцевій дорозі (Західний об’їзд м.Львова).

На підставі ухвали слідчого судді на об’єкті підвищеної небезпеки, який функціонував без будь-яких дозвільних документів та спеоцобладнання, проведено обшук та виявлено два автомобільних заправних комплекси та 3400 літрів дизельного палива. Вказане вилучено.

Такі дії обвинуваченого кваліфіковано за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.272 КК України – порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, якщо це порушення створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров’ю потерпілого.

На цей час досудове розслідування завершено, а справа, з угодою про визнання винуватості, скерована до Пустомитівського районного суду для розгляду по суті.

Крім цього, зазначимо, що слідство триває і стосовно іншого ймовірного фігуранта.

За вчинене чоловікові загрожує штраф від ста до двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

 

Пресслужба Прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 315