Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
09.08.2021

Актуальні кримінальні провадження, що перебувають на розгляді у судах Львівщини, з 9 по 13 серпня 2021 року

КРИМІНАЛЬНА
 
Дрогобицький міськрайонний суд
 
суддя:
Герасимків.
 
Справа:
№442/6383/16
 
 
 
Розбій
 
Житель Дрогобичини в лісовому масиві  неподалік санаторію в с.Модричі Дрогобицкого району 22.08.2016  повторно вчинив розбійний напад на сімейну пару та, погрожуючи предметом схожим на автомат, заволодів їх майном на суму 37 тисяч гривень.
 
Стаття: ч.2 ст. 187 КК України
Санкція: позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.
10.08.2021Вт
13:15
 
КРИМІНАЛЬНА
 
Стрийський
міськрайонний суд
 
суддя: Микитин В.Я.
 
Справа: №456/2125/21
 
 
Незаконний збут і зберігання з метою збуту наркотичних речовин
 
Обвинувачений керуючись умислом на незаконне придбання, зберігання та незаконний збут наркотичних засобів та психотропних речовин придбав, при невстановлених органом досудового розслідування обставинах, наркотичні засоби, які у подальшому незаконно зберігав та незаконно збував за грошові кошти особам, які вживають наркотичні засоби, за попередньо встановленими цінами. Отримані грошові кошти за незаконний збут психотропних речовин та наркотичних засобів використовувались для власних потреб, а також для придбання наркотичних засобів з метою подальшого незаконного збуту.
 
Стаття: ч.1 ст. 307 КК України
Санкція: позбавлення  волі на строк від 4 років до 8 років
12.08.2021
Чт
11:00
 
КРИМІНАЛЬНА
 
Стрийський
міськрайонний суд
 
суддя: Микитин В.Я.
 
Справа:
456/3275/21
Несанкціоноване втручання в роботу ЕОМ
 
Обвинувачений шляхом обману отримав з дозволу потерпілої у своє тимчасове користування належний їй мобільний телефон та через мобільний додаток  завантажив додаток, що є Інтернет – банкінгом, тобто системою, призначеною для дистанційного керування банківськими рахунками банку. Надалі, зловживаючи довірою потерпілої, отримав від останньої пінкод до її карткового рахунку, здійснив вхід у додаток  зі свого мобільного телефону і змінив налаштування у ньому, змінивши фінансовий номер телефону з дійсного номера клієнта банку Потерпілої, визначивши власний номер, як фінансовий, а також змінив пароль доступу до програми, тим самим несанкціоновано втрутився в роботу автоматизованої системи інтернет - банкінгу, спотворивши процес обробки інформації. Зокрема, Обвинувачений, на сайті з онлайн кредитування двічі створював онлайн заявки на укладення договорів про надання онлайн кредиту в розмірі 4900 грн. (які повернув для збільшення кредитного ліміту) та 12000 грн. вдруге, які кредитодавцем були зараховані на банківську картку, відкриту на ім’я Потерпілої, і  якими Обвинувачений незаконно, шахрайським способом заволодів, маючи доступ до інтернет - банкінгу потерпілої. 
Крім того, Обвинувачений, умисно, шляхом вільного доступу, з корисливих мотивів та з метою особистого збагачення,  використовуючи додаток інтернет - банкінгу, встановлений на його мобільний телефон, здійснив декілька операцій з перерахування грошових коштів, на свій банківський рахунок, таким чином викравши кошти Потерпілої, чим спричинив матеріальну шкоду на вказану суму.
 
Стаття: ч.2 ст. 362 КК України
Санкція: позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років
12.08.2021
Чт
12:00
 
КРИМІНАЛЬНА
 
Стрийський
міськрайонний суд
 
суддя: Янів Н.М.
 
Справа:
456/3736/21
Незаконний збут і зберігання з метою збуту наркотичних речовин
 
Обвинувачений, керуючись умислом на незаконне придбання, зберігання та незаконний збут наркотичних засобів та психотропних речовин придбав при невстановлених органом досудового розслідування обставинах, психотропні речовини, які у подальшому незаконно зберігав та незаконно збув.
Покупець, по телефону домовився із Обвинуваченим про купівлю 5 таблеток «SUBUTEX 8mg», в яких містяться психотропні речовини. Після цього, за попередньою домовленістю Покупець з метою придбання психотропної речовини, перерахував через термінал, у м. Стрий, Львівської області на банківську картку, яка належить Обвинуваченому, гроші в сумі 1854 грн.
Надалі, того ж дня Покупець прибув до місця на яке  в телефонній розмові вказав Обвинувачений, де Обвинувачений діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою власного збагачення, незаконно збув за раніше перераховані кошти блістер із 5 таблетками «SUBUTEX 8mg», що у відповідності до висновку судової експертизи наркотичних засобів, психотропних речових, їх аналогів і прекурсорів, відноситься до наркотичних засобів, обіг яких обмежений згідно "Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 травня 2000 року № 770 – «бупренорфін» масою 0,0370 гр.
 
Стаття: ч.1 ст. 307 КК України
 
Санкція: позбавлення  волі на строк від 4 років до 8 років
 
13.08.2021
Пт
10:00
 

кількість переглядів: 933