17.11.2021

Хабар за відмітку в органі пробації – підозрюваний залишатиметься під вартою

Суд підтримав позицію прокурорів Львівської обласної прокуратури суд розглянув клопотання про обрання запобіжного заходу, визнав підозру обґрунтованою та обрав фігуранту запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, із правом внесення застави у розмірі 68 тис грн (максимальний розмір для такого виду злочину), та відсторонив його від займаної посади.

Як ми повідомляли раніше, службовець вимагав і одержав 400 доларів США у засудженого, на якого судом було покладено обов’язок періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації. Натомість фігурант обіцяв вирішити питання щодо не притягнення останнього до відповідальності у зв’язку із неприбуттям на відмітку в органи пробації.

Чоловіка затримали в порядку ст.208 КПК України, безпосередньо під час отримання останньої частини коштів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, за матеріалами Управління Служби безпеки України у Львівській області.

 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 708