Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
16.06.2023

Сприяння незаконному переправленню більш як 50 військовозобов’язаних за кордон – справу скеровано до суду

Прокурори Галицької окружної прокуратури міста Львова завершили досудове розслідування та направили до суду обвинувальний акт стосовно 28-річного жителя Львівщини щодо незаконного переправлення осіб через державний кордон України шляхом усунення перешкод (ч. 1, 2 ст. 332 КК України).

За даними слідства, обвинувачений під час дії воєнного стану сприяв у незаконному перетині державного кордону України. Даною «послугою» скористалися понад 50 військовозобов’язаних громадян.

Чоловік реалізував переправлення осіб продуманим способом. Останній працював на посаді логіста одного з товариств Львова, які здійснюють міжнародні вантажні перевезення. Фігурант був уповноваженим керівником фірми щодо внесення відомостей до системи «Шлях». Відповідно, для усунення перешкод в перетині кордону військовозобов’язаними зазначив, що вони є нібито теж її працівниками. Таким чином призовникам дозволявся виїзд за межі України в якості водіїв.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Львівського районного управління поліції №1 Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Відділ інформаційної політики
Львівської обласної прокуратури

 

 

кількість переглядів: 981