Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
03.07.2023

Завдяки прокурорам бюджет держави поповнився на 5 млн грн

Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду матеріали кримінального провадження стосовно керівника одного з підприємств Львівщини. Його обвинувачують в умисному ухиленні від сплати податків (ч.1 ст. 212 КК України).

Слідство встановило, що керівник товариства, яке займається переробкою продукції тваринництва та виготовленням продуктів харчування, не відобразив у податковій та фінансовій звітності за 2022 рік відомості про отриманий дохід. Мова йде про майже 28 млн грн одержаного доходу.

Відповідно, фігурант також не задекларував зобов’язання зі сплати податку на прибуток. В такий спосіб ухилившись від сплати податків у значному розмірі.

У ході ж досудового розслідування підприємство добровільно сплатило майже 5 млн грн податку у державний бюджет України, відшкодувавши шкоду завдану державі.

Відтак, відповідно до ч. 4 ст. 212 КК України, матеріали кримінального провадження скеровані до суду з клопотанням про звільнення керівника підприємства від кримінальної відповідальності.

Досудове розслідування здійснювали детективи територіального управління БЕБ у Львівській області.

 

Відділ інформаційної політики
Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 464