Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
20.07.2023

У Львові засудили до 15 років позбавлення волі бойовика так званої «ЛНР»

За публічного обвинувачення Львівської обласної прокуратури визнано винним громадянина України за фактами державної зради, участі у терористичній організації та діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 1, 2 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України).
 
Йому призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
 
Прокурор в суді довів, що мешканець Луганщини у лютому 2022 року добровільно перейшов на бік ворога та вступив у незаконне воєнізоване формування так званої «ЛНР». Чоловік проходив службу у стрілецькому полку «Народної міліції» та виконував обов’язки помічника гранатометника.
 
Під час служби засуджений надавав рф та її представникам допомогу у проведенні підривної діяльності проти України. Останній виконував завдання, пов’язані із веденням бойових дій проти ЗСУ та обов’язки із забезпечення різних видів та форм бою. З початку повномасштабного вторгнення воював у населених пунктах Луганської, Донецької, Харківської областей.
 
Слід зазначити, що фігурант вже мав «досвід» з цього приводу. Впродовж 2015-2018 років на контрольованій бойовиками території брав участь у незаконному збройному формуванні терористичної організації «ЛНР», за що раніше був засуджений.
 
Досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ у Львівській області.
 
Відділ інформаційної політики
Львівської обласної прокуратури
 

кількість переглядів: 508