Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
07.02.2024

Підробив документи для незаконної передачі землі у власність – судитимуть екскерівника інституту землеустрою

За процесуального керівництва Дрогобицької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього керівника одного із відділів ДП «Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою». Йому інкримінують зловживання службовим становищем та службове підроблення (ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України).

Розслідуванням встановлено, що обвинувачений, будучи керівником інституту землеустрою, підробив документи на землю. Остання знаходиться в одному із сіл Дрогобицького району її загальна площа – понад 0,35 га.

Зокрема, чоловік після проведення фактичних обмірів землі вніс неправдиві відомості до виписки з рішення сільської ради щодо її площі. Попри те, що відповідно до вищевказаного рішення у власність місцевій мешканці мало бути передано значно меншу землю для ведення сільського господарства.

В подальшому, службовець подав фіктивну технічну документацію для оформлення права власності на вищевказану більшу ділянку, яка згодом незаконно перейшла у власність фізичній особі.

Внаслідок таких дій із комунальної власності сільради неправомірно вибула земельна ділянка.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Дрогобицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Відділ інформаційної політики 

Львівської обласної прокуратури 

кількість переглядів: 105