Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
13.02.2024

Заволодіння коштами під час будівництва біогазової станції у Львові – на лаві підсудних четверо осіб

Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох службовців комунального підприємства, директора товариства та головного інженера проєктування за фактами заволодіння чужим майном (ч. 4 ст. 191 КК України). Також двом останнім інкриміновано службове підроблення офіційних документів (ч. 1 ст. 366 КК України).

Слідством встановлено, що між комунальним підприємством та міжнародним консорціумом було укладено контрактну угоду на будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом електричної й теплової енергії у Львові. Згідно умов останньої замовник був зобов’язаний здійснити демонтаж існуючих об’єктів на території каналізаційних очисних споруд.

Проте, один з них – будівля майстерні, гаражу, складу загальною площею 432 кв. м. на той час була знесена. Відтак необхідності у демонтажі такої не було.

Попри це, задля отримання незаконного прибутку, обвинувачені створили документальні підстави для проведення демонтажу. В офіційних документах: проектно-кошторисній документації, актах приймання виконаних будівельних робіт та довідках про їх вартість відобразили неправдиві відомості про нібито їх виконання.

Таким чином суб’єкту господарювання безпідставно було перераховано понад 400 тис. грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Відділ інформаційної політики 

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 439