Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
27.03.2024

В.о. директора одного із комунальних підприємств Самбірщини судитимуть за фіктивні договори на ремонт доріг

Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно виконуючого обов’язки директора одного із комунальних підприємств Самбірського району. Йому інкриміновано зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).
 
Слідством встановлено, що у 2022 році обвинувачений уклав договори на проведення дорожніх ремонтних робіт у місті Самборі з матір’ю підлеглої працівниці комунального підприємства, яка також працює у цьому ж підприємстві двірником.
 
Загальна сума договорів становила майже 1,5 млн грн. 
 
Для цього вищевказана працівниця зареєструвалась як ФОП. Після чого фігурант, всупереч законодавству, здійснив поділ ремонту вулиць на окремі роздрібні договори та без проведення відкритих торгів уклав з нею, як підрядником, відповідні договори.
 
При цьому чоловік достовірно знав, що даний «підприємець» немає досвіду та засобів для виконання умов договору.
 
Згодом для виконання ремонтних робіт він безоплатно залучив підпорядкованих йому працівників та техніку.
 
Після чого підписав акти приймання виконаних робіт, у яких зазначались відомості про роботи, які фактично виконані не були та матеріали, які фактично використані не були.
 
Відповідно, на підставі цих документів з міського бюджету були перераховані кошти на рахунок підрядника.
 
Досудове розслідування здійснювали слідчі Головного управління Національної поліції у Львівській області, оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції України.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Відділ інформаційної політики
Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 155