Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
04.06.2024

Збут підробленої валюти та легалізація «прибутку» – на лаві підсудних львів’янин

Прокурори Львівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 44-річного місцевого мешканця. Йому інкриміновано збут підробленої іноземної валюти та легалізацію майна, одержаного злочинним шляхом ( ч. 1 ст. 199, ч. 1 ст. 209 КК України).
 
Слідством встановлено, що обвинувачений пообіцяв збути львів’янину 6 000 доларів США за ціною вдвічі нижчою за ринкову. Проте приховав той факт, що ці гроші будуть підроблені. Потерпілий, згідно такої «угоди», надав фігуранту попередньо обумовлені кошти в розмірі понад 100 тис. грн.
 
Його протиправну діяльність було викрито та припинено під час передачі «клієнту» частини домовленої  фальшивої валюти.
 
Окрім цього, в подальшому чоловік легалізував частину неправомірно «зароблених» грошових коштів, купивши за них іноземну валюту.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Відділ інформаційної політики
Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 65