Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
05.06.2024

Привласнили кошти під час ремонту лікарні в Стрийському районі – судитимуть організовану групу

За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох учасників організованої групи. Депутату, директору лікарні та керівнику приватного підприємства інкриміновано заволодіння бюджетними коштами та службове підроблення офіційних документів (ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).
 
Слідством встановлено, що у період з червня 2022 року по травень 2023 року в одному із міст Стрийського району місцевий депутат організував та реалізував схему з привласнення коштів під час проведення будівельних робіт корпусу лікарні.
 
Для цього він залучив директора однієї з міських лікарень району та «потрібного» суб’єкта господарювання, з яким було укладено договір підряду.
 
Щоб створити видимість законних повноважень депутата на об’єкті, його визначили технічним директором проєкту.
 
В подальшому, директор приватного підприємства вніс до актів приймання виконаних будівельних робіт та довідок про їх вартість неправдиві відомості. В останніх завищено обсяги виконаних робіт, використаних матеріалів, а також їх вартість. В свою чергу, службова особа медичного закладу погодила та підписала фіктивні документи.
 
Внаслідок цього підряднику безпідставно перераховано більше 400 тис. грн.
 
Директора лікарні відсторонено від виконання обов’язків.
 
Досудове розслідування здійснювали слідчі Головного управління Національної поліції у Львівській області за оперативного супроводу УСР у Львівській області ДСР Національної поліції України.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Відділ інформаційної політики
Львівської обласної прокуратури
 

кількість переглядів: 75