Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
17.06.2024

Прокурори запобігли неправомірному використанню 9 млн грн будівельною компанією

Прокурори обласної прокуратури забезпечили участь у розгляді справи  за позовом Самбірської окружної прокуратури щодо виявленого спірного договору підряду. Наслідком угоди мало бути незаконне виділення з бюджету понад 9 млн грн.
З’ясовано, що між органом місцевого самоврядування та будівельним товариством було укладено договір підряду. Згідно угоди суб’єкт господарювання мав здійснити капітальний ремонт комунальної дороги в одному із селищ Самбірщини.
Однак, згідно моніторингу Держаудитслужби підрядника неправомірно визнано переможцем у тендері, оскільки допущено порушення при розрахунку вартості робіт та не було надано підтвердження відсутності заборгованості по банківському кредиту.
У зв’язку з цим прокуратура заявила позов про визнання недійсним договору підряду, який не відповідав вимогам тендерної документації. Суд погодився з доводами прокурора та своїм рішенням визнав спірний договір таким.
Відтак, за результатами вжитих заходів представницького характеру вдалося запобігти незаконному використанню бюджетних коштів.
 
Відділ інформаційної політики
Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 59