Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
17.06.2024

Проведено семінар для прокурорів та реєстраторів органів досудового розслідування

У середу, 12 червня 2024 року, у приміщенні ЛРУП №1 ГУ НП у Львівській області начальник відділу ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи  обласної прокуратури провела семінар на тему: «Основні правила забезпечення повноти та об’єктивності відомостей, внесених до інформаційної системи «Єдиний реєстр досудових розслідувань», а також своєчасності та повноти обліку проведеної роботи прокурора в ІАС «ОСОП».

Також доповідали керівник Галицької окружної прокуратури, його перший заступник та заступники.

У заході взяли участь керівники та слідчі органів досудового розслідування РУП № 1 Головного управління Національної поліції у Львівській області та ВП №1 ЛРУП №1 ГУ НП у Львівській області.

Ольга Лазарчук детально розповіла інформацію стосовно проблемних питань щодо забезпечення повноти, своєчасності та об’єктивності відомостей,  внесених до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а також своєчасності та повноти обліку проведеної роботи прокурора в ІАС «ОСОП».

Під час спільного навчання акцентовано увагу на типові порушення, які допускаються реєстраторами та процесуальними керівниками під час внесення відомостей до інформаційних електронних баз  ЄРДР та  ІАС «ОСОП». За результатами  визначено алгоритм дій вирішення проблемних питань.

 

Відділ інформаційної політики
Львівської обласної прокуратури
 

 

кількість переглядів: 38