Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
21.06.2024

Публічно підтримує та виправдовує збройну агресію рф – засуджено проросійського пропагандиста

За публічного обвинувачення Львівської обласної прокуратури громадянина України визнано винним у пособництві державі-агресору та виправдовуванні, визнанні правомірною, запереченні збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).
 
Йому призначено покарання – 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також позбавлено права обіймати будь-які посади в органах державної влади та місцевого самоврядування на строк 15 років.
 
Прокурор в суді довів, що уродженець Львова, який зараз проживає в тимчасово окупованій АР Крим, здійснює пропагандистську діяльність задля підтримки рф.
 
Для цього обвинувачений в особистому Telegram-каналі систематично поширює свої маніпулятивні відеоматеріали, в яких висловлює прихильність державі-агресору, її рішенням та діям щодо війни в Україні.
 
У своїх відеозверненнях він виправдовує та визнає правомірною збройну агресію рф проти України, розпочату у 2014 році. Також заперечує тимчасову окупацію частини території держави. Стверджує, що окупанти прийшли з єдиним наміром – покращити життя як росіян, так і українців. 
 
Окрім цього, чоловік називає себе істориком, засновником російського руху України, зазначає, що бореться з нацизмом та геноцидом, який існує по відношенню до росіян. 
 
Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі Управління Служби безпеки України у Львівській області.
 
Відділ інформаційної політики
Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 65