Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
20.12.2024

Мешканець Стрийщини відшкодує понад 900 тис. збитків за незаконну порубку у заказнику – задоволено позов прокурорів

Рішенням суду задоволено позов Стрийської окружної прокуратури про стягнення з 33-річного мешканця Стрийщини збитків, завданих навколишньому природному середовищу.

Встановлено, що у лютому 2023 року чоловік здійснив незаконну порубку дерев породи «Смерека» на території одного з лісництв філії «Славське лісове господарство» ДП «Ліси України».

Даний лісовий масив відноситься до ландшафтного заказника місцевого значення та є об’єктом природно-заповідного фонду, що перебуває під особливою охороною держави.

Внаслідок протиправних дій фігуранта державі завдано понад 900 тис. грн збитків.

Зазначені порушення стали приводом для пред’явлення прокурорами відповідного позову, який задоволено в повному обсязі.

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 150