29.03.2017

Чиновників Львівської міськради звинувачують у збитках на 40 млн

Середа, 29 березня 2017, 14:33
 
Прокуратура Львівської області виявила недбалість у діях службових осіб Львівської міської ради, що завдало збитки бюджету на суму 40 мільйонів гривень.
Про це повідомляє 28 березня прес-служба прокуратури Львівської області.
Зазначається, що у 2007 році Львівська міська рада за відсутності на те її повноважень, прийняла рішення, на підставі якого уклала договір купівлі-продажу права оренди земельних ділянок та обʼєкту комунальної власності по вул.І.Федорова, 23, 28 у місті Львові з ТОВ "Українські інвестиційні системи", за якими товариством було сплачено 19 млн грн.
Проте, в подальшому такі рішення Львівської міської ради були скасовані судом.
Рішенням суду, яке набрало законної сили, постановлено стягнути з Львівської міської ради 59,8 млн грн, а також солідарно стягнути з Львівської міської ради та Управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради на користь вказаного товариства ще 12 млн грн.
На стадії виконання судового рішення, 27 жовтня 2016 між Львівською міською радою та ТОВ "Українські інвестиційні системи" було укладено мирову угоду та сплачено товариству 59,7 млн грн.
Таким чином, посадові особи Львівської міської ради уклавши згадані договори з порушенням чинного законодавства спричинили до того, що громаді Львова завдано збитки на суму понад 40 млн грн, зазначають у прокуратурі.
Більше того, мировою угодою передбачено, що Львівська міська рада ще зобовʼязується викупити у вказаного товариства обʼєкт незавершеного будівництва на адресою: м.Львів, вул.Федорова, 23, 28 за 36 млн.грн.
На даний час триває досудове розслідування.
В свою чергу, в спільноті "Збережи старий Львів" повідомляють, що за цією адресою мали збудувати готель, проти чого виступали активні городяни.
http://lviv.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&_c=edit&e_id=114147
"Українська правда" 29.04.2017
 

кількість переглядів: 376