Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
23.01.2015

Судом задоволено клопотання прокуратури про взяття під варту підозрюваного в підпалі бази БМОП «Беркут» у Львові

     За клопотанням прокуратури Львівської області 19 січня цього року слідчим суддею постановлено ухвалу про обрання запобіжного заходу у виді взяття під варту колишнього заступника начальника БМОП «Беркут» ГУ МВС України у Львівській області, що підозрюється у вчиненні 20 лютого 2014 року підпалу приміщень зазначеного спецпідрозділу, внаслідок якого загинуло двоє осіб.
     Зазначимо, що 17 січня підозрюваного оголошено Інтерполом у міжнародний розшук.
     Відтак, за вказаних обставин, прокуратурою Львівської області розпочато процедуру підготовки документів щодо екстрадиції з території Російської Федерації зазначеного працівника БМОП «Беркут» ГУ МВС України у Львівській області.
     Нагадаємо, прокуратура Львівської області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою згаданої особи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 194 (умисне знищення та пошкодження чужого майна шляхом підпалу, вибуху, що заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах та спричинило загибель двох людей) та ч. 3 ст. 365 (перевищення влади і службових повноважень) Кримінального кодексу України.
 
     Прес-служба прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 2261