Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
24.02.2015

На Львівщині розпочато розслідування за фактами перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України

За процесуального керівництва прокуратури міста Львова, триває досудове розслідування за ч. 1 ст.114-1 КК України за фактом перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України в особливий період членами військово-лікарської комісії під час прийняття рішень про тимчасову непридатність військовозобов’язаних до служби.
Вказане провадження розпочато за підставі інформації Личаківсько – Шевченківсько – Залізничного об’єднаного військового комісаріату, де встановлено численні випадки, коли медики визнавали тимчасово непридатними до служби у ЗСУ громадян з числа мобілізованих, однак у подальшому не вживали заходів до повторного їх скерування на проходження комісії.
Також, прокуратурою Жовківського району Львівської області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення працівниками військово-лікарської комісії аналогічного правопорушення за ч.1 ст.114-1 КК України. З’ясовано, що останніми визнано придатними до військової служби лише 29 % осіб від загальної кількості осіб, які підлягають призову за мобілізацією.
На цей час у вказаних кримінальних провадженнях проводяться необхідні першочергові слідчі дії. Хід досудового розслідування перебуває на контролі органів прокуратури.
 
 
Прес-служба прокуратури Львівської області
 
 
 
 

кількість переглядів: 2494