Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
26.10.2015

Прокуратурою Львівської області погоджено підозру посадовцю, який затверджував висновок державної експертизи по проекту «Будівництва стадіону по вулиці Стрийській – Кільцевій дорозі в м. Львові»

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області складено повідомлення про підозру директору Філії Державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи» у Львівській області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України.
Встановлено, що через неналежне виконання службових обов’язків, даний посадовець затвердив позитивний комплексний висновок державної експертизи по проекту «Будівництва стадіону по вулиці Стрийській – Кільцевій дорозі в м. Львові», який споруджувався в рамках проведення чемпіонату «Євро 2012» у Львові.
Як наслідок, проектній організації переховано понад 27 млн грн, чим бюджету Львова завдано збитків в особливо великих розмірах.
На даний час вручити письмове повідомлення про підозру посадовцю не вдалося, у зв’язку з його перебуванням на лікуванні в одному із медичних закладів м. Львова.
Хід досудового розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури області.
 
Прес-служба прокуратури Львівської області
 

кількість переглядів: 2267