Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
13.11.2015

Прокуратурою заявлено позов про визнання неправомірною бездіяльності Львівської міської ради щодо винесення меж історичного ареалу Львова та закріплення їх на місцевості

     Як з’ясовано прокуратурою міста Львова, органами місцевого самоврядування міста Львова досі не проведено інвентаризацію земельних ділянок історичного ареалу, рішення про віднесення цих територій до земель історико-культурного призначення не прийнято.
     Також не встановлено і не закріплено на місцевості межі історичного ареалу.
     Вказані порушення призводять до незаконного використання земельних ділянок у центральній частині міста та руйнування архітектурних пам’яток.
      У зв’язку з цим, прокуратурою міста Львова до Львівського окружного адміністративного суду подано позов до Львівської міської ради, її виконавчого комітету та міського голови про визнання неправомірною їх бездіяльності у зазначеній сфері.
     Прокуратурою вимагається зобов’язати вказані органи забезпечити проведення робіт з винесення меж історичного ареалу Львова та закріплення їх в натурі (на місцевості), а також віднесення земель в його межах до історико-культурного призначення.
 
 
 
 
 
     Прес-служба прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 2153