Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
19.10.2018

Прокуратура забезпечила повернення державі 65 га земель енергетики на Львівщині

Прокуратурою Львівської області упродовж квітня-травня цього року до господарського суду заявлено 7 позовів (у інтересах Львівської обласної державної адміністрації) до одного із підприємств щодо повернення ним семи земельних ділянок (земель енергетики) площею понад 65 га, вартістю більше 57 млн грн.
 
Прокуратурою встановлено, що у 2014 році ТОВ отримало для будівництва вітроелектростанції у оренду на 3 роки земельні ділянки державної власності.
 
Зазначимо, що ці землі розташовані на території Турківського району Львівської області.
 
Однак, орендарем вказаний об’єкт не побудовано.
 
Крім цього, фірмою допускались систематичні заборгованості за орендну плату, що, зокрема, стало підставою стягнення боргу органами доходів і зборів у судовому порядку.
 
Разом з тим, після закінчення строку дії цих договорів и, вони не продовжені, попри те, що території орендарем не повернуті.
 
Таким чином, земельні ділянки з квітня 2017 року донедавна перебували у користуванні підприємства без будь-яких на те правових підстав.
 
Це і стало причиною втручання прокуратури.
 
Відтак, під час судового розгляду суб’єктом господарювання добровільно повернуто у розпорядження держави вказані земельні ділянки, а провадження у справах закрито.
 
 
 
Прес-служба прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 2131