23.05.2014

Список членів Консультативної ради

С П И С О К
представників громадських організацій, які подали документи для участі у формуванні
Консультативної ради (групи) громадських фахівців при прокуратурі Львівської області і були
 присутніми на установчих зборах 30 квітня 2014 року та пройшли реєстрацію.
 
Назва громадської організації
П.І.Б
1
Львівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації "Захист дітей війни"
Андрес Олександра Володимирівна
2
Громадська організація «Центр сприяння розвитку молодіжного спорту «Патріот»
Барковський Володимир Євгенович
3
ГО «Вільний вибір Львівщини»
Баумкетнер Ольга Тарасівна
4
Львівська обласна ГО «Клуб ділових людей»
Бачинський Тарас Володимирович
5
ГО ВГО « Січ »
Бедрило Ігор Михайлович
6
ГО « Асоціація роботодавців торгівлі та громадського харчування Львівської області»
Бермес Зеновій Михайлович
7
Львівський обласний благодійний фонд підтримки культури, мистецтва та духового розвитку молоді «ТЕМП»
Бичков Олександр Сергійович
8
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» у м. Львові
Бондар Ярослав Михайлович
9
Громадська організація « Екологічний захист громадян »
Бочуляк Юрій Ігорович
10
Львівська обласна галузева організація роботодавців нафтогазової промисловості «Регіон»
Бучко Юрій Богданович
11
Львівська обласна філія Всеукраїнської громадської організації «Народний антикорупційний нагляд»
Брич Йосиф Петрович
12
Обєднання профспілок Львівщини
Будзан Михайло Миколайович
13
Громадське об’єднання «Центр громадської адвокатури»
Вардзаль Олександр Григорович
14
ГО « Громадська рада Миколаївщини »
Василенко Євген Вікторович
15
Львівська обласна асоціація малого і середнього підприємництва
Васильців Григорій Васильович
16
Всеукраїнська ГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників»
 
Велійка Іван Богданович
17
Львівська обласна територіальні організація роботодавців
Вельгош Михайло Васильович
18
Асоціація « Екологія України »
Вовчко Назар Васильович
19
Громадська організація «Студентське братство «Львівської політехніки»
Войсович Юрій Володимирович
20
Львівська міська громадська організація «Центр «Громадська ініціатива»
Волинець Андрій Ориславович
21
Всеукраїнська громадська організація «Національний комітет по боротьбі з корупцією» у Буському районі
Вольський Михайло Богданович
22
ГО «Українська націонал-патріотична молодь»
Галянтний Назарій Ігорович
23
Львівська молодіжна крайова скаутська організація «Білі Горвати»
Гальчик Сергій Володимирович
24
Благодійний фонд «Спадщина Митрополита Шептицького»
Гарат Іван Васильович
25
ЛОГО « Асоціація приватних служб безпеки »
Гордієнко Олена Ігорівна
26
Львівський центр міжнародного права та прав людини
Городинський Іван Михайлович
27
Асоціація роботодавців приладобудівних підприємств Львівщини
Гузар Роман Мирославович
28
Львівський медичний фонд «Гіппократ»
Гук Петро Дмитрович
29
ВГО « ХРАН »
Гуков-Кушнір Євген Володимирович
30
Територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Львівській області
Данилюк Ярослав Ярославович
31
ГО «Громадський актив Львова»
Дегтяренко Олексій Олександрович
32
Львівська обласна ГО «РАЗОМ»
Депа Роман Григорович
33
Львівська обласна організація профспілки працівників текстильної та легкої промисловості
Дереш Леся Андріївна
34
ЛОГО «Громадський союз селян»
Джурляк Віктор Іванович
35
ГО « Незгасима Зоря Холмщини »
Діденко Тарас Миколайович
36
ГО «Швидка медична допомога Майдану»
Дмитришин Юрій Богданович
37
Львівське відділення Всеукраїнської громадської організації “Асоціація протидії недобросовісної конкуренції»
Довбуш Олексій Романович
 
38
ГО «Комітет з охорони прав батьків та дітей»
Доценко Наталія Олексіївна
39
Львівська обласна асоціація будівельників «Буніндустрія»
Дурягін Андрій Валерійович
40
Молодіжна громадська організація «Студентське Братство Львівщини»
Дяків Олег Михайлович
 
41
Благодійний фонд «Діти в потребі»
Жупник Олеся Миколаївна
42
Львівська обласна організація Української спілки ветеранів Афганістану
Закревський Андрій Євстахович
43
Адвокатське об’єднання «Західноукраїнська юридична колегія»
Іваночко Мирослав Володимирович
44
ГО «Об’єднання жінок України імені Княгині Ольги»
Івашків Софія Михайлівна
45
Громадська організація «Добробут»
Ільків Василь Ярославович
46
Асоціація «Львівметалобрухт»
Караїм Володимир Степанович
47
Львівська обласна ГО «Львівська правозахисна група»
Карпович Андрій Сергійович
48
СОГО «Всеукраїнський Народний Конгрес»
Кириченко Олександр Юрійович
49
Громадське об’єднання «Екофорум «Львів»
Колодко Мирон Миколайович
50
ГО «Законність і порядок»
Комар Степан Ількович
51
Регіональна ГО «Конфедерація ділових кіл Львівщини»
Костів Мирон Андрійович
52
ГО « Громадський комітет по захисту навколишнього довкілля та екології»
Коханський Володимир Ярославович
53
Профспілкова організація Львівської філії центру ДЗК
Кречківський Михайло Йосифович
54
Всеукраїнська «Асоціація дистриб’юторів і виробників професійного звукового та світлового обладнання і музичних інструментів»
Куземський Мирон Васильович
 
55
Львівська обласна громадська організація «Округ»
Курбанов Рустам Расулович
56
ГО « Варта 1 »
Курівчак Ярина Володимирівна
57
ГО «Правозахисний центр імені Генерала УНР Володимира Сікевича»
Куровець Роман Іванович
58
ВГО «Народний антикорупційний нагляд»
Кутний Роман Антонович
59
ГО « Опілля »
Лаба Василь Михайлович
60
Львівська торгово-промислова палата
Левкович Андрій Васильович
61
Всеукраїнська громадська організація спілка громадських організацій України «Народна рада»
Леськів Володимир Богданович
62
Міжнародна академія козацтва
Леськів Юрій Богданович
63
ЛОГО «Асоціація сприяння будівельно-інвенстиційній діяльності»
Локатир Юрій Васильович
64
Адвокатське об’єднання «Ордер»
Лопушанський Тарас Васильович
65
ГО “Бюро недержавних досліджень»
Луценко Валерій Борисович
66
ЛОГО «ГАЛАС»
Лялька Володимир Васильович
67
ГО «Європейська Бізнес Асоціація»
Мальський Маркіян Маркіянович
68
ГО «Зарваницька громадська ініціатива»
Мандрук Ярослав Олексійович
69
Заступник декана юридичного факультету ЛНУ ім.І.Франка
Марін Олександр Костянтинович
70
Громадське формування «Народна самооборона»
Мартинюк Юрій Анатолійович
 
71
Львівська обласна ГО «Центр ділового партнерства»
Матвейцев Володимир Васильович
72
Голова студентського профкому юридичного факультету ЛНУ ім.І.Франка
Мельник Андрій Ярославович
73
 Адвокатське об’єднання «Павленко і Партнери»
Мельник Юрій Миколайович
74
ГО «Об’єднання підприємців Львівщини «Крок»
Микитишин Анатолій Васильович
75
ГО «Я-Львівянин»
Микуш Ігор Зіновійович
76
Громадська організація «Асоціація правозахисників України»
Мицик Олег Володимирович
77
Первинна профспілкова організація Поштамту-Центру поштового зв’язку № 1 Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта»
Мік Ірина Іванівна
78
Газета «Високий Замок»
Надашкевич Віталій Олегович
79
Українське товариство охорони пам’яток історії та культури
Осередчук Ольга Анатоліївна
80
Новороздільська міська ГО «Громадський контроль»
Ощипок Володимир Степанович
81
Львівська обласна ГО «Солідарність
 
Павелчак Ярослав Омелянович
82
ГО «Alma mater»
Пилипюк Ярина Василівна
83
ГО «Молодь за здорове життя»
Пиців Юрій Маркіянович
84
ГФ « Рабів до Раю не пускають »
Підболячний Максим Валерійович
85
Всеукраїнська ГО «АСОЦІАЦІЯ ПРАВНИКІВ УКРАЇНИ»
Подільчак Антон Миколайович
 
86
Громадсько-професійне об’єднання адвокатів Личаківського району м. Львова
Поліщук Микола Терентійович
87
ГО «Рух батьків за здорове виховання дітей та збереження сімейних цінностей «Покоління»
Полянич Тетяна Михайлівна
88
Місцевий осередок Всеукраїнської громадської організації «Союз захисту підприємництва» у Львівській області
Породко Олег Романович
89
Львівське обласне об’єднання організацій роботодавців
Ривак Іван Миколайович
90
Всеукраїнська молодіжна організація «СВІМ»
Романик Олег Ігорович
91
ВГО « Комітет по захисту прав споживача »
Романишин Роман Іванович
92
Всеукраїнська громадська організація «Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратурі та судах»
Ртіщев Владислав
 
93
Львівська обласна ГО «Нова основа»
Рудий Олексій Ігорович
94
Львівська обласна молодіжна ГО «Сокіл»
Рудницький Юлій Ігорович
95
Асоціація «Європейський вибір»
Садловський Юрій Іванович
96
Доброчинний фонд сприяння правовим реформам та захисту прав людини
Сарахман Володимир Богданович
97
ГО «Яхт-клуб Екстрім»
Сімків Олексій Богданович
98
Громадська правозахисна організація «Центр підтримки і сприяння захисту прав людини»
Скіра Роман Володимирович
 
99
Асоціація захисту прав малого і середнього бізнесу Львівщини
Сологуб Валерій Михайлович
100
Львівська обласна ГО «Львівський центр прав людини»
Сорочкін Олег Вікторович
101
ГО «Пріоритет права»
Спринський Іван Мирославович
102
 Громадська організація «Ділова Львівщина»
Стасюк Ігор Васильович
103
ГО «Об’єднання САМОПОМІЧ»
 
Стельмащук Дмитро Михайлович
104
Львівська обласна ГО «Центр ініціатив Львівщини»
Столярчук Артем Леонідович
105
Львівський обласний осередок «Товариство відродження української нації»
Федоришин Андрій Петрович
 
106
ГО «Наша Громада»
Феник Олег Петрович
107
Товариство «Українських офіцерів»
Фігель Руслан Любомирович
108
Рада ветеранів війна та праці органів прокуратури Львівської області
Цимир Ярослав Данилович
109
Комітет « Інститут« Здоров’я нації »
Чайковський Богдан Адамович
110
Львівська обласна галузева організація роботодавців працівників текстильної та легкої промисловості
Чемерис Михайло Іванович
111
Львівська обласна організація роботодавців транспорту
Шендюх Юрій Андрійович
 

кількість переглядів: 1961