Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
24.05.2011

Приймання запитів та надання інформації

Приймання запитів та надання інформації
Приймання інформаційних запитів
Організація виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» здійснюється відділом організації прийому громадян, розгляґду звернень та запитів прокуратури Львівської області.
Відповідно до вимог статті 19 Закону запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсимільним зв'язком, телефоном, електронною поштою).
Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається  в довільній формі, однак згідно з ч.5 ст.19 Закону повинен містити:
1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
 
Запити можуть подаватись на тел./факс: (032) 235-83-80, або надсилатись поштою на адресу: 79005 м.Львів, пр.Шевченка, 17/19, електронною поштою на електронну адресу: [email protected].
Крім цього, запити на отримання публічної інформації можуть бути подані особисто в робочі дні та години у громадській приймальні прокуратури області за адресою: м.Львів, проспект Шевченка, 17.
За цією ж адресою, у громадській приймальні прокуратури області можна отримати бланки запитів на отримання публічної інформації. Також такі бланки можна отримати у електронній формі на веб-сторінці офіційного веб-сайту прокуратури Львівської області за посиланням: https://lviv.gp.gov.ua/ua/lvdoc.html?_m=publications&_t=rec&id=92951.
 
У разі, якщо особа з певних причин не може самостійно оформити та подати письмовий запит, їй буде надана допомога. При цьому, обов’язково зазначається ім'я, контактний телефон відповідальної особи прокуратури області та надається копія запиту особі, яка його подала. 
 

кількість переглядів: 2319