08.04.2015

На Львівщині судитимуть посадовця, внаслідок недбалості якого з комунальної власності відчужено земельну ділянку вартістю 2,5 млн грн

     Прокуратурою Львівської області направлено до суду обвинувальний акт стосовно посадовця реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції, внаслідок службової недбалості якого за фізичною особою було незаконно зареєстровано право власності на земельну ділянку площею 0,15 га у Львові.
 
     Так, вказаною посадовою особою здійснено реєстрацію на підставі документів, що не відповідали вимогам законодавства, зокрема, договору іпотеки між фізичними особами, які взагалі не мали жодних прав розпоряджатися вказаною ділянкою, що перебувала у комунальній власності та їм у користування не надавалась.
 
     Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч.2 ст. 367 КК України (службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки), санкцією якої передбачено покарання у виді позбавлення волі строком до 5 років зі штрафом та позбавленням права обіймати певні посади.
 
     На незаконно набуту територію накладено арешт, до службовця в межах провадження подано позов про стягнення завданої шкоди. Крім цього, триває розслідування за фактом незаконного заволодіння земельною ділянкою шляхом вчинення шахрайства зазначеними фізичними особами.
 

     Прес-служба прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 2531