12.06.2015

У Львові судитимуть групу осіб за викрадення людини та вимагання 150 тисяч доларів США викупу

Прокуратурою міста Львова затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 3 осіб, які у лютому цього року організували викрадення заступниці голови правління однієї з банківських установ.

Встановлено, що вказані громадяни – мешканці села Підбірці Пустомитівського району, умисно вчинили на вул. Б.Хмельницького зіткнення з автомобілем, в якому перебувала потерпіла зі своїм чоловіком, завдали їм тілесних ушкоджень та викрали жінку.

У подальшому, спільники заволоділи майном, дорогоцінними прикрасами та коштами потерпілої на загальну суму понад 800 тисяч гривень та, погрожуючи фізичною розправою, незаконно утримували її в заздалегідь орендованому помешканні, вимагаючи у родичів сплатити 150 тисяч доларів США викупу.

Однак, через кілька діб після викрадення заручницю було звільнено працівниками міліції, а зловмисників затримано.

Відтак, їх обвинувачено у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.2 ст.146, ч.1 ст.147, ч.2 ст.289, ч.4 ст. 187, ч.2 ст. 189 КК України, тобто у незаконному позбавленні волі або викраденні людини за попередньою змовою, незаконному заволодінні транспортним засобом, захопленні заручників, розбої та вимаганні.

Обвинувальний акт відносно них прокуратурою скеровано до Шевченківського районного суду міста Львова.

Зазначимо, ще один спільник викрадачів на цей час оголошений у розшук.

 

 

 

Прес-служба прокуратури Львівської області

 

кількість переглядів: 2277