17.05.2016

За втручання прокуратури скасовано незаконну ухвалу суду в справі визнання права власності на будинок на вул. Снопківській у Львові

Апеляційним судом Львівської області 12 травня цього року задоволено скаргу прокуратури Львівської області на ухвалу Залізничного районного суду міста Львова від 18 вересня 2015 року про затвердження мирової угоди між трьома громадянами, на підставі якої за фізичною особою визнано право власності на житловий будинок, що на вул. Снопківська, 18-а, а також введення його в експлуатацію.

Прокурором у суді апеляційної інстанції доведено, що згадана ухвала суду прийнята з порушенням норм матеріального права, оскільки будівництво об’єкту проводилось за відсутності відповідної проектно-технічної документації, дозволу ДАБІ України у Львівській області та без погодження органу місцевого самоврядування.

Відтак, на вимогу прокурора апеляційним судом скасовано ухвалу Залізничного районного суду міста Львова та повернуто справу для продовження розгляду до суду першої інстанції.

Зазначимо, що оскаржувана ухвала виявлена прокуратурою за наслідками моніторингу рішень, постановлених судами у справах без участі прокурора.

 

 

Прес-служба прокуратури Львівської області

 

кількість переглядів: 2907