Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
31.05.2016

Прокуратура вимагає притягнути до відповідальності ректора вишу у Львові за вчинення адміністративного корупційного правопорушення

Прокуратурою Львівської області забезпечується участь у розгляді судом протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, за ч.1 та ч.2 ст.172-7 КУпАП стосовно ректора одного з вишів Львова.

Останній не повідомив свого безпосереднього керівника про наявність у нього конфлікту інтересів при укладенні цивільно-правової угоди з дружиною щодо проведення навчальних семінарів та практичних курсів.

На цей час, з метою затягування справи та можливого подальшого ухилення від встановленої законом відповідальності за клопотаннями сторони захисту призначені судом засідання не відбуваються.

Водночас, прокуратурою вживатимуться усі передбачені законом заходи для доведення вини ректора у вчиненні вказаного правопорушення.

Принагідно зазначимо, що цьогоріч спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено 140 протоколів стосовно посадовців за корупційні дії. За результатами розгляду частини з них до відповідальності притягнуто 78 правопорушників.

 

 

 

Прес-служба прокуратури Львівської області

 

 

кількість переглядів: 1862