Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
28.11.2016

Прокуратурою оскаржено рішення суду в частині невизнання протиправною бездіяльність міського голови м. Львова та виконавчого комітету у вирішення проблеми Грибовицього сміттєзвалища

Прокуратурою області 25 листопада поточного року внесено до Львівського апеляційного адміністративного суду апеляційну скаргу на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 10 листопада, яким прокуратурі області відмовлено у визнанні протиправною бездіяльність міського голови м. Львова та виконавчого комітету Львівської міської ради щодо вирішення проблеми Грибовицього сміттєзвалища. А саме, незакриття Львівського міського полігону твердих побутових відходів, проведення його рекультивації та вибору земельної ділянки для створення нового полігону та будівництва на ній сміттєпереробного заводу, тощо.

 

Нагадаємо, що в поточному році прокуратурою Львівської області вкотре було подано позовну заяву до міського голови м. Львова та виконавчого комітету Львівської міської ради про визнання протиправною бездіяльність та зобов’язання до вчинення дій.

 

На цей раз суд підтримав позицію прокуратури та зобов’язав виконавчий комітет ЛМР припинити діяльність Грибовицького сміттєзвалища. Зокрема, постановою Львівського окружного адміністративного суду зобов’язано виконавчий комітет Львівської міської ради невідкладно вжити заходів до припинення вивезення ЛКП «Збиранка» відходів на Грибовицьке сміттєзвалище. Водночас, цим же судом прокуратурі відмовлено у визнанні протиправною бездіяльність міського голови м. Львова та виконавчого комітету Львівської міської ради щодо вжиття заходів для вирішення зазначених питань.

 

З огляду на це, прокуратурою Львівської області у цій частині вказане рішення суду оскаржено.

 

 

 

 

 

Прес-служба прокуратури Львівської області

 

кількість переглядів: 2808