Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
21.04.2017

АНОНС. Відбудеться спільна прес-конференція прокурора Львівської області та представника Всеукраїнського руху з протидії політичній корупції «Під контролем»

24 квітня об 16.00 год. у прокуратурі Львівської області відбудеться прес-конференція прокурора Львівської області Юрія Квятківського спільно з представником Всеукраїнського руху з протидії політичній корупції «Під контролем» - керівником ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» Мирославом Сімкою за участі начальника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України Валентини Сеник.

 

Темою заходу є : «Актуальні питання боротьби з корупцією в області. Взаємодія органів прокуратури Львівської області із представниками Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем».

Представник Всеукраїнського Руху з протидії політичній корупції «Під контролем», голова ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» Мирослав Сімка розкаже про головні завдання Руху та результати співпраці з прокуратурою у боротьбі з корупцією.

 

Захід відбудеться за адресою м.Львів, пр.Т.Шевченка 17,19 (прес-центр, 3 поверх).

Акредитація представників засобів масової інформації здійснюється за телефоном ( 097)-562-75-50 Мар’яна Гайовська.

 

Довідково:

Всеукраїнський рух з протидії політичній корупції «Під контролем» діє з травня 2016 року як об’єднання регіональних громадських організацій, які послідовно проводять роботу із протидії корупції у регіонах України. Головне завдання Руху полягає в систематизації та виявленню ознак корупції в діяльності посадовців органів місцевого самоврядування та державних органів влади. Наразі до Всеукраїнського руху з протидії політичній корупції «Під контролем» входять близько 70 громадських організацій.

 

Прес-служба прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 1960