10.08.2018

Прокуратура виявила факт порушення дотримання вимог містобудівного законодавства щодо повноти та своєчасності сплати пайових внесків на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова

Так, на виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» ще у липні 2015 року між департаментом економічної політики Львівської міської ради, замовником будівництва Львівським професійним коледжем готельно-туристичного та ресторанного сервісу і забудовником ТзОВ «ДІЕКСБІ ІНТЕРНЕПШЛ» було укладено договори про пайову участь у зв’язку із здійсненням будівництва багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями, що на вул. Пулюя у Львові, з врахуванням додаткової угоди, якою змінено терміни сплати суми пайового внеску.

Проте, товариство з обмеженою відповідальністю свої обов’язки передбачені договорами про сплату інвестиційного внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста не виконав.

У зв’язку із наведеним вище, Львівською місцевою прокуратурою №2, пред’явлено 3 позови до Господарського суду м.Києва про стягнення пайового внеску на загальну суму понад 3 млн грн.

Відтак, вже цьогоріч господарським судом м. Києва винесено рішення, згідно з якими позови прокурора задоволено у повному обсязі.

 

Прес-служба прокуратури Львівської області

 

 

кількість переглядів: 992