24.01.2020

Під підозрою прокурорів опинилась завідуюча відділення Львівської лікарні

Прокуратура Львівської області завершила досудове розслідування у справі стосовно лікаря, яка підозрюється у неналежному виконанні свої професійних обов'язків та недбалого ставлення до них, що в результаті спричинило смерть людини.

 

27 сгрудня 2017 року до Львівської міської клінічної лікарні звернувся за допомогою 39-річний чоловік, який скаржився на головні болі та постійну закладеність носа.

 

Під час слідства з'ясувалось, що до проведення операції, згідно аналізів, у потерпілого виявили гостре запалення слизової оболонки, що забороняло будь-яке оперативне втручання.

 

Проте, лікар проігнорувала цей факт не провівши належної діагностики хворого, знехтувавши додатковими дослідженнями і обстеженнями прооперувала потерпілого.

 

Внаслідок операції, через хірургічне втручання у порожнину носа, у пацієнта миттєво розвинулась вірусно - бактеріальна інфекція, з розвитком сепсису , що в подальшому привело до смерті.

 

лікарю повідомлено про підозру за ч.1 ст.140 КК України (неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником).

 

Довідково: санкція статті передбачає позбавлення волі терміном до 2 роки.

Пресслужба прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 1450