14.09.2020

У Львівській обласній прокуратурі Перший заступник Генпрокурора Роман Говда представив колективу нового керівника – Антона Войтенка

Перший заступник Генерального прокурора Роман Говда у понеділок, 14 вересня, представив нового керівника Львівської обласної прокуратури – Антона Войтенка.

Роман Говда привітав колектив із успішним проходженням атестації та початком функціонування обласної прокуратури, зазначивши, що успіх реформи залежить від кожного прокурора.

«На цей час впроваджується стратегія розвитку вцілому, розробляється ефективна модель діяльності органів прокуратури. Сподіваюсь, що колектив Львівської прокуратури підтримає на цьому шляху нового керівника, який за час служби зарекомендував себе як фаховий, професійний організатор, який вміє працювати на результат», – додав Роман Говда.

Антон Войтенко подякував за довіру та запевнив, що докладе всіх зусиль, щоб якісно виконувати службові обов’язки та поставлені завдання.

 

Довідково: Антон Борисович Войтенко народився 22 жовтня 1984 року в м. Умань Черкаської області. Здобув юридичну освіту у Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2007 року.

До призначення очільником Львівської обласної прокуратури, працював прокурором Рівненської області, а також обіймав різні посади у військовій прокуратурі Центрального регіону України.

Керівником прокуратури Львівщини Антона Войтенка призначено наказом Офісу Генерального прокурора з 11 вересня 2020 року строком на 5 років

.

 

Пресслужба Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 658