Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
05.01.2021

Героїну на 2,3 млрд гривень – у Львові затримано контрабандистів

За результатами заходів, вжитих Львівською обласною прокуратурою, спільно зі співробітниками СВ УСБУ у Львівській області, ГУ БКОЗ СБУ та ГВ БКОЗ СБУ у Львівській області, із залученням спецпідрозділу «Альфа», в рамках кримінального провадження за фактом контрабанди наркотичних засобів (ч. 1 ст. 14, ч.2 ст. 305 КК України) вилучено партію героїну вагою понад 1 тонну.
За даними слідства встановлено, що наркотичний засіб контрабандою ввезений з Пакистану через Морський торговельний порт «Південний» (м. Одеса), далі «товар» під виглядом харчової продукції транспортований на Західну Україну.
Під час обшуку складів у м. Львові, в порядку ст. 208 КПК України затримано 4-ох громадян Туреччини у момент безпосереднього фасування та подальшої спроби вивезення наркотичних засобів  під виглядом дипломатичного вантажу до Євросоюзу.
Орієнтована вартість вилученого наркотичного засобу за цінами «чорного ринку» становить 2,3 млрд грн.
На цей час проводяться першочергові слідчі дії та вживаються заходи до встановлення інших співучасників.
Досудове розслідування триває.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана  кримінальному покаранню, доки  її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Більше тут: www.facebook.com/lviv.gp.gov.ua/posts/2897534907190184


Пресслужба Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 2083