13.01.2022

Розкрадання коштів під час реконструкції школи: підряднику повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокурорів Франківської окружної прокуратури міста Львова повідомлено про підозру директору підприємства за фактом службового підроблення та привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, посадовець вніс неправдиві відомості про об’єми фактично виконаних робіт щодо реконструкції освітнього закладу в акти приймання виконаних будівельних робіт, які згідно проведених експертиз не відповідають дійсності, тим самим завдавши збитки державі на понад 2,8 млн грн.

Окрім того, повідомлено про підозру у службовій недбалості особі, яка здійснювала технічний нагляд за вказаним об’єктом (ч. 2 ст. 367 КК України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими слідчого відділу поліції № 2 Львівського РУП № 2. Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана  кримінальному покаранню, доки  її вину  не буде  доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 436