Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
03.01.2023

Львівські правоохоронці викрили масштабну схему ухилення від сплати податків – вилучено більш як 150 млн грн готівки

За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за фактами ухилення від сплати податків (ч. 3 ст. 212 КК України).

За даними слідства, група осіб створила мережу фінансових установ через які поза обліком, без сплати податків проводили незаконні фінансові операції для виведення готівки. Таким чином фігуранти організували реалізацію готівки так званим «конвертаційним центрам», переміщення готівкових коштів між містами України і Євросоюзу, а також нелегальний обмін валют та продаж криптовалюти.

Попередньо встановлено, що злочинною схемою користувались більш як 250 фізичних осіб та понад 100 компаній. 

Під час обшуків у пунктах обміну валюти, офісних центрах, які використовувались для злочинної діяльності, були виявлені та вилучені 152 млн грн готівки, чорнові записи, комп’ютерна техніка та інші  речові докази.

Слідчі дії тривають, проводяться відповідні експертизи. Вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно та повідомлення про підозру учасникам злочинного угруповання.

Досудове розслідування здійснюють детективи теруправління БЕБ Львівської області, БЕБ України за оперативного супроводу СБУ.  

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 1427