Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
07.03.2023

Незаконна приватизація пам’ятки культури у центрі Львова – справу скеровано до суду

Прокурори Галицької окружної прокуратури міста Львова завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього голови однієї із районних адміністрацій Львівської міської ради за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Розслідуванням встановлено, що посадовець безпідставно видав розпорядження і підписав свідоцтво на об’єкт, на основі яких було незаконно приватизовано пам’ятку культури у центрі Львова.

В результаті цього Будинок Вчених – історична будівля загальною площею понад 3 200 м кв незаконно вибула з комунальної власності громади області.

Через службову недбалість посадовця територіальній громаді завдано збитків на майже 12 млн грн.

На незаконно вилучене приміщення накладено арешт.

Також керівником окружної прокуратури подано позов до Господарського суду Львівської області про витребування приміщення з незаконного володіння.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Львівського райуправління поліції № 1 Головного управління Нацполіції України у Львівській області, оперативний супровід – Управлінням стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 1109