Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
16.02.2024

Прокурори Пустомитівщини через суд зобов’язали забудовника сплатити майже 2,5 млн грн пайового внеску

Суд підтримав позицію Пустомитівської окружної прокуратури Львівської області та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі, зобов'язавши недобросовісного забудовника відшкодувати заборгованість зі сплати пайової участі у розмірі майже 2,5 млн грн.

Прокурори у суді довели, що у 2021 році забудовник здав в експлуатацію два житлові будинки у місті Пустомити (Львівська область).

Відповідно до законодавства будівельна компанія зобов’язана була укласти договір пайової участі з органом місцевого самоврядування та сплатити до місцевого бюджету пайовий внесок.

Однак, забудовник не уклав договір та не перерахував вищевказані кошти на створення та розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури населеного пункту до місцевого бюджету.

Внаслідок цього орган місцевого самоврядування позбавлений можливості використати ці кошти на будівництво об’єктів інфраструктури та соціальної сфери, зокрема закладів освіти, дошкільних навчальних закладів, парків і дитячих майданчиків на території Пустомитівської територіальної громади.

З метою захисту інтересів громади прокуратура звернулася до суду з позовом про стягнення з товариства цієї суми.

 

Відділ інформаційної політики 

Львівської обласної прокуратури

кількість переглядів: 247