Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
17.06.2024

Виробником м’ясної продукції відшкодовано завдані державі збитки у розмірі 5,5 млн грн

Прокурорами Львівської обласної прокуратури забезпечено надходження до бюджету 5,5 млн грн несплаченого податку.

Слідством встановлено, що керівник підприємства, одним з основних видів діяльності якого є гуртова та роздрібна торгівля м’ясопродукцією, без належного документального підтвердження відобразив в податковому обліку товариства операції з придбання товару у інших підприємств на загальну суму 33 млн грн.

Внаслідок вказаних дій суб’єктом господарювання було безпідставно сформовано податковий кредит з податку на додану вартість в розмірі 5,5 млн грн.

В межах досудового розслідування у кримінальному провадженні керівником підприємства завдані збитки відшкодовані в повному обсязі. Відтак, прокурорами скеровано клопотання про звільнення його від кримінальної відповідальності  за фактом умисного ухилення від сплати податків (ч. 4 ст. 212 КК України).

Досудове розслідування здійснювалось детективами територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком.

 

Відділ інформаційної політики
Львівської обласної прокуратури
кількість переглядів: 165